Kultowe dancingi i Stand up w legendarnej Restauracji Albatros

Kultowe-Dancingi-Albatros_5123

KULTOWE DANCINGI

Od 5 kwietnia 2024 r., po przedświątecznej przerwie  w każdy piątek zapraszamy na parkiet Restauracji Albatros!

Podczas kultowych, piątkowych dancingów serwujemy wyjątkowe menu degustacyjne, a do tańca porywają najbardziej znane polskie i zagraniczne przeboje.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc pod numerem: +48 530 846 078

 

AUGUSTOWSKA SCENA STAND UP

Od 2020 r. na naszej scenie gościmy znanych i lubianych komików z całej Polski.

3 kwietnia wystąpi  Jakub Poczęty „ABECADŁO”  prezntując najnowszy program stand-up comedy, który konstruuje w kompletnie inny sposób niż dotychczas. Tym razem nie będzie to całość złożona z kilku połączonych tematów. „ABECADŁO” to 22 litery, jedna po drugiej, i 22 tematy – po jednym na każdą literę. Czeka was śmiech, krótke żarty, dłuższe historie, od A do Z po prostu świetny wieczór. A jakie tematy kryją się pod każdą literą? Przekonajcie się sami na żywo!

18 kwietnia będziemy gościć Paulinę Potocką i Ewę Błachnio

Ewka Błachnio – Aktorka i stand-uperka, od czasów Kabaretu Limo związana z licznymi projektami estradowymi, teatralnymi i telewizyjnymi (ostatnio m.in. Fakty Autentyczne, Kabaret na Żywo), rusza w trasę z nowym programem stand-upowym! I można by było mówić o tym długo, ale powiemy tylko, że przed Państwem naprawdę bardzo fajny wieczór, o którym Janek z Płońska napisał „naprawdę bardzo fajny!”, a Krystyna z Mławy nie napisała nic, bo nie była, ale ponoć do tej pory żałuje – nie bądź jak Krystyna i przyjdź! 

oraz 

Paulina Potocka w programie „Ja to mam szczęście” opowie o swoich najnowszych przygodach związanych z zaręczynami i planowaniem ślubu. Zaskoczy swoją nową energią życiową i historiami o ludziach, których spotkała na basenie i w czasie podróży po Polsce. Wyjaśni jak wielkie znaczenie ma tęsknota za Elżbietą II i polska inflacja dla klientów Biedronki. Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Za swój klimatyczny rodzaj humoru została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu.

Bilety do nabycia 

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/119214/August%C3%B3w/Stand-up%3A+Ewa+B%C5%82achnio/

Kultowe dancingi i Stand up w legendarnej Restauracji Albatros