Imprezy firmowe i cateringi zewnętrzne

Integracja zespołu, spotkanie pracownicze, piknik w plenerze, grill dla pracowników i ich rodzin, podsumowanie roku, spotkanie wigilijne lub świąteczne, bankiet, a może szkolenie pracowników – jest wiele okazji, aby w gronie pracowników świętować kolejne sukcesy firmy, informować o nowych planach i przedsięwzięciach albo wzmacniać więzi koleżeńskie. Każda impreza integracyjna jest ważnym wydarzeniem w życiu firmy i wymaga odpowiedniej, profesjonalnej i wyjątkowej oprawy.

Restauracja Albatros już od kilkunastu lat świadczy kompleksowe usługi cateringowe oraz organizuje bankiety i imprezy firmowe na terenie Augustowa i okolic.

Nasz szef kuchni wraz ze swoim zespołem dokładają wszelkich starań, aby zapewnić kulinarne wyzwania nawet najbardziej wysublimowanym gustom. Serwujemy potrawy tradycyjnej kuchni polskiej i bardziej wyszukane potrawy europejskie, a nawet azjatyckie. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców i najwyższej jakości produktów, a nasze dania zawsze są podane w nowoczesnej, estetycznej formie, która kusi feerią smaków i zaspokoi każde wymagające podniebienie.

Zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta, dlatego oferujemy organizację imprez firmowych w Restauracji Albatros lub realizację cateringu podczas spotkań plenerowych lub na statku – mamy doświadczenie w dostarczaniu cateringu na imprezy organizowane dla kilkudziesięciu do nawet 2200 osób. Dostarczamy posiłki w specjalistycznych pojemnikach, zapewniających optymalną do spożycia temperaturę potraw.

Jeśli chcesz zorganizować:

  • spotkanie integracyjne zespołu w formie zasiadanej,
  • imprezę firmową podczas dancingu,
  • spotkanie plenerowe dla pracowników i ich rodzin,
  • imprezę integracyjną na statku

Skorzystaj z doświadczenia i profesjonalizmu Restauracji Albatros, która zapewni Ci najwyższą jakość obsługi, dania dostosowane do potrzeb Twoich pracowników i cenę, która wpasuje się w Twój budżet.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!