Kultowe Dancingi

Już od pond 60 lat w każdy piątek w Restauracji Albatros trwa zabawa do białego rana na kultowych dancingach.

Na dancingu w Albatrosie nie tylko Laskowski zachwycił się Beatą. Byliśmy świadkami miłości od pierwszego wejrzenia już tysięcy par. Miłości wiecznych czy przelotnych, ale zawsze z Albatrosem w tle.

Od lat to nasi Goście tworzą atmosferę tego miejsca. My z kolei zapewniamy wyjątkową oprawę muzyczną – ZAWSZE zespoły grające NA ŻYWO, profesjonalną i pomocną obsługę oraz oczywiście wyśmienite potrawy, które odpowiedzą najbardziej wyrafinowanym gustom. Staramy się być na bieżąco i reagować na Wasze potrzeby.

Albatros to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, gdzie tworzą się wspomnienia całych pokoleń. Nasi Goście wciąż bawią się do białego rana w tym samym miejscu, w którym kilkadziesiąt lat temu bawili się ich dziadkowie.

Obecność na dancingu w Albatrosie to obowiązkowy punkt programu wizyty w Augustowie każdego turysty – bez tego pobyt w Augustowie jest zdecydowanie niepełny…

Serdecznie zapraszamy do przybycia na dancing także ze znajomymi i rodziną – chętnie organizujemy podczas dancingów bankiety, urodziny, jubileusze.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!